Nasz zespół to eksperci w zakresie transformacji do turkusowych organizacji, praktycy biznesu, teal, executive i biznes coache, trenerzy, facylitatorzy i osoby doświadczone w zarządzaniu zespołami w stylu turkusowym.

Dzięki używaniu Układu Solarnego jako naszej struktury organizacyjnej - w centrum naszej organizacji jest zawsze Klient i to on napędza nasze działania. Dzięki temu z naszymi Klientami i kontrahentami budujemy długofalowe relacje opierające się na zaufaniu i uczciwości. 

Do ecoCoach dobieramy te osoby, które z pasją i zaangażowaniem chcą pomagać sobie nawzajem oraz drugiemu człowiekowi.

Naszymi działaniami tworzymy zmianę którą chcemy widzieć w świecie.

Poznaj naszych ecoCoachów

Marek Wzorek - założyciel i CEO, executive coach, doradca strategiczny zarządów

Marek Wzorek

Executive coach, doradca strategiczny zarządów, przedsiębiorca, wykładowca, wieloletni menadżer, propagator i praktyk turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania. 

Autor bestsellera biznesowego „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku”, książki która rewolucjonizuje i uczłowiecza sposób zarządzania w polskich firmach oraz uwalnia potencjał pracowników i organizacji.

Ma duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i kreatywności. Współtworzył innowacyjny, przestrzenny, samo-zarządzający się model organizacyjny – Układ Solarny. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Odszedł z funkcji prezesa igus Polska po to, żeby wspierać innych zarządzających oraz firmy w rozwijaniu turkusowego i coachingowego stylu zarządzania, rozwijać samo-zarządzanie w zespołach oraz tworzyć nową firmę ecoCoach, od początku turkusową. Wdraża w firmach samo-zarządzającą strukturę organizacyjną Układ Solarny, kulturę przedsiębiorczości oraz wdraża nowoczesne metody pracy i współpracy, wspiera transformację firm do turkusowych organizacji. Pomaga ludziom i organizacjom odkrywać własną misję, pasję oraz sens istnienia. Na podstawie własnego doświadczenia i pracy z klientami mówi: „Jeden zaangażowany pracownik potrafi zastąpić czterdziestu słabo zaangażowanych” i „Najtrwalszą innowacją firmy jest innowacja w kulturę organizacyjną”.

Artur Szmiłyk - coach biznesowy, wieloletni menadżer zespołów produkcyjnych i jakościowych

Artur Szmiłyk

Coach biznesowy, doświadczony praktyk zarządzania w produkcji, jakości i konstrukcji, zwolennik „ludzkiego” podejścia do współpracy międzyludzkiej, budowania i utrzymywaniu trwałych relacji opartych na uczciwości, odpowiedzialności, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Propagator nowoczesnych metod zarządzania i transformacji kultur organizacyjnych. 19 lat doświadczenia zawodowego w budowaniu, kierowaniu i rozwijaniu zespołów konstrukcyjnych, jakościowych, magazynowych i produkcyjnych w międzynarodowych organizacjach.


Tworzył i współtworzył interdyscyplinarne i interkulturowe zespoły analiz i rozwiązywania problemów w branży automotive, skutecznie i pozytywnie wpływając na trwałe zmiany w procesach. Tworzył i koordynował współpracę koncernowych zespołów łącznikowych oraz działalność zespołów naprawczych w porozumieniu z Klientami krajowymi i zagranicznymi (m.in. w Niemczech, Austrii, Holandii, Szwecji, Finlandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich).

Waldemar Kozłowski - Business coach, menedżer ds. zarządzania sprzedażą, odpowiedzialny za rekrutowanie, wdrożenie i budowanie zespołów sprzedaży

Waldemar Kozłowski

 

Praktyk zarządzania opartego na współodpowiedzialności za wyznaczane plany i ich realizację. Zwolennik maksymy, że „najlepszym kontrolerem” jakości pracy i wydajności jest sam dobrze zmotywowany pracownik. Prekursor nowoczesnych stylów zarządzania i rozwoju organizacji.

25 lat doświadczenia zawodowego w budowaniu, kierowaniu i rozwijaniu zespołów sprzedaży, tworzeniu planów sprzedażowych, szkoleniach w międzynarodowych organizacjach. 

Zbudował od podstaw firmę handlową tworząc całą strukturę firmy - dział handlowy, magazyn z częścią produkcyjną, księgowość. W kolejnych firmach rekrutował pracowników niezbędnych do rozwoju firm i realizacji zadań handlowych. Negocjował kontrakty sprzedażowe, nadzorował ich realizacje.

Od 20 lat w branży finansowej, gdzie twardy wynik finansowy jest potwierdzeniem założeń i wyboru właściwej metody realizacji. W zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży (przy płaskiej hierarchii) wykorzystywał elementy samozarządzania opartego na właściwe określanych zadaniach i doborze kadry. 

Dzięki doświadczeniu w wielu organizacjach ma doskonały przegląd metod zarządzania i ich wpływu na rozwój firm. Konfrontując to z wiedzą o nowoczesnym zarządzaniu, sprawdził osobiście jakie to przynosi efekty zarówno w dużej, hierarchicznej organizacji jak i w mniejszych firmach o charakterze rodzinnym.

Od 2019 roku związany z zespołem firmy ecoCoach, którą pomaga rozwijać i propagować wspólną wizję tworzenia globalnej firmy i marki ecoCoach wspierającej ludzi i organizacje w rozwoju, między innymi dzięki sprawdzonym metodom coachingu biznesowego i transformacji kultury organizacyjnej.

W pracy z klientami stosuje sprawdzone procesy przygotowane i polecane przez najlepszych Coachów. Są one odpowiednio zaadoptowane do osiągania najlepszych rezultatów w naszych warunkach. 

Christian Parasiewicz - American Business Coach, Business Development Manager and CEO of ecoCoach Community

Christian Parasiewicz

Business Coach, Business Development Manager and Coordinator of ecoCoachCommunity - Executive and Business Coaching School. 

1990, Born and raised in Austria then second half of my childhood raised in the USA, currently living in Poland and supporting and growing small to medium sized businesses, including family run businesses, since 2012 for non-typical entrepreneurs. Traveled to many places on the globe most of which were business-trips  combined with some vacation. 

I specialize in business and executive coaching for expats, women, foreigners and young adults. I am a big believer in creativity and innovation which is relative to diversification. 10 years of business experience. I believe we can create more freedom, creativity and innovation if we get as many different kinds of people into business applying their natural talents so they can create value for society. 

Bachelors and Master in Management at Kozminski University and Accounting completed at Harvard. My whole education was based on running successful businesses with the best business practices available. Experience in creating strategies, goal-setting, creating healthy cultures in companies, agile methodology, start-ups and sales. I am a big enthusiast of quantum physics, psychology, humanity and the laws of the universe and love applying it to business. 

I believe an aware business person is more powerful than 1 million who are not. I believe everyone can reach their dreams if they know how. Working together, the dream will become the destination. You point where you want to go and I will show you how, no matter the cultural differences or barriers that you may encounter. 

Mariusz Orzelski - Team Coach, Business Coach, Transformation Facilitator, Organizational Designer

Mariusz Orzelski

Przez ponad 20 lat doświadczeń w domenie IT przeszedł drogę od egzekucji bardzo różnorodnych projektów w złożonych organizacjach poprzez projekty innowacyjne i startupy - do uwalniania potencjału zespołów, liderów i całych organizacji. Pracował w wielu branżach i realizował projekty dla uznanych marek jak: Orange, Citibank, PZU, Kredyt Bank, pwc, Sodexo, Bank BPH, inodev, PARP, Microsoft, Viacom, Roche.


Bada metody oraz projektuje sesje facylitacji strategicznej dla wspólnego wypracowania wizji, strategii, celów OKR i rozwiązywania problemów organizacyjnych czy tzw. 'lessons learned'. Angażuje zespoły dla wzrostu, transformacji i innowacji dzięki procesowi facylitacji: discovery - design - delivery. Zafascynowany partycypacyjnymi metodami zarządzania, samo-organizacji i adaptacyjnemu podejściu od wielu lat pomaga zespołom zyskać świetność, a organizacjom dostarczyć wspaniałe produkty na rynek.

Patryk Adamczak - Business coach, menedżer przemysłu 4.0, zawodnik windsurfingu.

Patryk Adamczak

Business coach z doświadczeniem technicznym, specjalizującym się w przemyśle produkcyjnym oraz przemyśle 4.0. Utytułowany zawodnik, kilkukrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w windsurfingu, uczestnik mistrzostw świata.

Od 2011 roku Patryk jest skupiony na samorozwoju. Wychował się na książkach takich autorów jak: Tony Buzan, Rhonda Byrne, Brian Tracy, Spencer Johnson, Stephen R Covey, Timothy Ferriss. Nabytą wiedzę od razu sprawdza w praktyce na wielu płaszczyznach: biznesowym, sportowym i prywatnym. Od 2013r. Patryk dołączył do elitarnego zgrupowania, na którym wspólnie trenował z mistrzami świata w windsurfingu. Każdą sytuację wykorzystuje do poszerzania swojej wiedzy i praktyki. Rywalizacja na najwyższym poziomie wzmocniła cechy charakteru, takie jak: wytrwałość, pewność siebie, nieustępliwość, kreatywność, cierpliwość, samodyscyplina.

W swojej karierze zawodniczej stawał kilkukrotnie na podium mistrzostw Polski i Europy, uczestniczył również w mistrzostwach świata. Wiedzę nabytą w sporcie i hart ducha przekłada na rodzinne firmy przemysłowe, w których szlifuje swoje umiejętności zarządzania ludźmi, planowania, kreatywnego rozwiązywania problemów i realizacji celów. Swoje kompetencje biznesowe i marketingowe rozwija również pozyskując sponsorów do realizacji swojej pasji. Edukację akademicką rozwijał dwutorowo jako: 
1) Inżynier Produkcji, 2) Menedżer Przemysłu 4.0. To pozwoliło stworzyć wyjątkowe podejście do biznesu, łącząc umiejętności techniczne z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi. Podczas studiów swoją kreatywność rozwijał dzięki wielu inicjatywom studenckim m.in.: „kreatywny semestr projektowy” ,gdzie przeprowadził projekt dla miasta stołecznego Warszawy, wykorzystując metodę design thinking oraz organizacji 5-dniowego wydarzenia Vision pod tytułem „Samochody napędzane odnawialnymi źródłami energii”. Bazując na doświadczeniu sportowo-biznesowym, Patryk wspiera klientów w spełnieniu ich ambitnych celów oraz marzeń. Zawodnicza wytrwałość połączona z nieszablonowym podejściem pozwala znaleźć skuteczną drogę realizacji planów biznesowych klientów.    

 

Mateusz Żeromski - trener agile i scrum, team coach

Mateusz Żeromski

Trener, praktyk, praktyk biznesu, od roku 2000 w branży IT, brał udział w ponad 10 startupach – od webmastera do prezesa firmy oraz inwestora. 

Wierzy w to, że każdy zespół mógłby pracować lepiej. Zasady Scrum i wartości Agile są jasną i pewną drogą do zbudowania skutecznego i efektywnego zespołu.

Scrum traktuje jako techniczną implementację turkusu. Proste i jasne zasady, którymi można tworzyć zdrowe środowisko pracy, nastawione na zwięszkanie przychodów poprzez tworzenie tego co potrzebuje Klient.

Praca opartej na prawdzie, szczerości i uczciwości podczas ktorej tworzy się tylko wartosciowe rzeczy dla interesariuszy.

Mateusz jest pomysłodawcą i współtwórcą ecoScrum. Metoda ecoScrum, jest  kompletnym system samozarządzania dla organizacji z wykorzystaniem metod zwinnych i Scrum.

ecoScrum inspiruje pracowników do zaangażowania w realizację celów biznesowych firmy i daje narzędzia dla szybszego i łatwiejszego podejmowania decyzji.

Nasze wartości - Zasady ecoCoachingu

Jesteśmy oddani w osiąganiu sukcesu w trzech kluczowych wartościach: Cel, Ludzie i Zysk. Wypełniamy nasz Cel poprzez prowadzenie sesji coachingowych, transformacji do turkusowych organizacji, szkoleń oraz wprowadzania innowacji do środowiska Klienta. Cenimy Ludzi którzy przyczyniają się do tworzenia wartości którą dajemy jako firma światu. Tworzymy wspólnie otwarte środowisko pracy, w którym każdy może liczyć na wsparcie, rozwój osobisty, zawodowy i duchowy. Tworzymy Zysk dzięki naszym usługom, produktom i zadowolonym Klientom. Zyski następnie dzielimy między siebie, dzielimy się ze społeczeństwem oraz przeznaczamy na charetatywne i ekologiczne cele.

1

Każdy człowiek i firma ma ogromny potencjał i zasoby, które może wykorzystać, aby usprawnić swoje działanie i wyniki – w to zawsze wierzymy, dlatego wspieramy w ich odkrywaniu i rozwijaniu.

2

Nasza firma istnieje dzięki naszym Klientom, dlatego Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. W procesie coachingowym natomiast coach i Klient coachingu są równorzędnymi parterami.

3

Najwyższa możliwa szybkość reakcji na potrzeby Klienta to nasz obowiązek.

4

Na potrzeby Klienta staramy się odpowiadać zawsze: „Tak, możemy!

5

Tworzymy turkusową organizację opierającą się na samo-zarządzaniu, pełni człowieczeństwa oraz ewolucyjnym celu. W naszej organizacji głos każdego współpracownika i ecoCoacha jest równie ważny. Wspólnie dążymy do bardziej harmonijnego, głębszego i szczęśliwszego życia.

6

Od EGO Do ECO: uświadamiamy sobie i Klientom że "nie jesteśmy samotną wyspą na oceanie" - każde nasze i Klienta działanie dzisiaj ma niewyobrażalny wpływ na niego, na jego firmę, na społeczność, na naturę i na cały świat już jutro.

7

Ufamy naszej i naszych Klientów intuicji.

8

Chcemy, aby świat wokół nas stał się lepszy, dlatego działamy rozsądnie i uczciwie w trosce o siebie, o klienta jak i o otoczenie.

9

Dostrzegamy i pomagamy klientom zauważyć aspekt ECO, czyli aspekt natury i ekosystemu. Natura sobie poradzi bez człowieka, człowiek bez natury nie.

10

Zawsze dbamy o etykę i "ekologię celu" w naszej pracy. Metodami caochingowymi pomagamy realizować cele naszych klientów, transformować do turkusowych organizacji lub wdrażać Układ Solarny.

Nasza Misja

Naszą misją jest stworzenie ekosystemu zapewniającego zdrowie i holistyczny rozwój ludziom i organizacjom.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest stworzenie globalnej sieci coachów biznesowych, executive coachów oraz coachów wspierających rozwój ludzi oraz organizacji. 

Pomagamy tworzyć lepszy świat skupiając się na potrzebach klienta oraz tworząc innowacje w dziedzinach zarządzania, rozwijania biznesu, przedsiębiorczości, rozwoju organizacji, przywództwa, coachingu, edukacji, kreatywności oraz komunikacji.

Dołącz do Zespołu

Czy nasza wizja i wartości jest Ci bliska?
Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? A może chcesz stać się ekspertem? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, który chce znać i stosować coaching dla swojego rozwoju oraz rozwoju swojego zespołu? Może jesteś menedżerem, inżynierem, sprzedawcą, trenerem, coachem lub psychologiem? A może konsultantem lub przedsiębiorcą?

 

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

To jest najlepszy czas na rozwinięcie kompetencji coachingowych. "Bycie dobrym coachem" - to kluczowa kompetencja menedżerska zgodnie z najnowszym, ogólnoświatowym badaniem menedżerów w Google Inc. Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej o tym badaniu.

Jeśli do tego jesteś uczciwy, lubisz się rozwijać oraz pomagać w rozwoju innym, wygląda więc na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Zapraszamy do ecoCoach i do pierwszej w Polsce Szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #ecoCoachCommunity.

Zapraszamy Cię na stronę www.ecocoachcommunity.pl. Tu zapiszesz się do najbliższej grupy, najskuteczniejszej szkoły coachingu biznesowego i executie coachingu. Z nami skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego lub executive coacha, nauczysz się coachingu oraz przedsiębiorczości, rozwiniesz swój zespół, staniesz się członkiem społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Dzięki tej innowacyjnej usłudze połączysz szkołę coachingu, z akredytacją w zawodzie coacha, skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego, pozyskasz klientów oraz zaczniesz zarabiać swoje pierwsze solidne pieniądze na coachingu rozwijając przedsiębiorców, liderów, biznesy oraz całe organizacje.

Nie czekaj!

Wejdź na

www.ecoCoachCommunity.pl

i zarejestruj się już dzisiaj do najbliższej grupy pierwszej w Polsce Szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców, liderów. Może już wkrótce dołączysz do szybko rosnącego zespołu ecoCoach i zaczniesz z nami osiągać kolejne swoje oraz nasze wspólne sukcesy! Zapraszamy!