Nasz zespół to eksperci w zakresie transformacji do turkusowych organizacji, praktycy biznesu, teal, executive i biznes coache, trenerzy, facylitatorzy i osoby doświadczone w zarządzaniu zespołami w stylu turkusowym.

Dzięki używaniu Układu Solarnego jako naszej struktury organizacyjnej - w centrum naszej organizacji jest zawsze Klient i to on napędza nasze działania. Dzięki temu z naszymi Klientami i kontrahentami budujemy długofalowe relacje opierające się na zaufaniu i uczciwości. 

Do ecoCoach dobieramy te osoby, które z pasją i zaangażowaniem chcą pomagać sobie nawzajem oraz drugiemu człowiekowi.

Naszymi działaniami tworzymy zmianę którą chcemy widzieć w świecie.

Poznaj naszych ecoCoachów

Marek Wzorek - założyciel i CEO, executive i biznes coach

Marek Wzorek

Executive i biznes coach, przedsiębiorca, wykładowca, wieloletni menadżer, propagator i praktyk turkusowego stylu zarządzania, turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania. 

Autor bestsellera biznesowego „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku”, książki która rewolucjonizuje i uczłowiecza sposób zarządzania w polskich firmach oraz uwalnia potencjał pracowników i organizacji.

Ma duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i kreatywności. Współtworzył innowacyjny, przestrzenny, samo-zarządzający się model organizacyjny – Układ Solarny. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Odszedł z funkcji prezesa igus Polska po to, żeby wspierać innych zarządzających oraz firmy w rozwijaniu turkusowego i coachingowego stylu zarządzania, rozwijać samo-zarządzanie w zespołach oraz tworzyć nową firmę ecoCoach, od początku turkusową. Wdraża w firmach samo-zarządzającą strukturę organizacyjną Układ Solarny, kulturę przedsiębiorczości oraz wdraża nowoczesne metody pracy i współpracy, wspiera transformację firm do turkusowych organizacji. Pomaga ludziom i organizacjom odkrywać własną misję, pasję oraz sens istnienia. Na podstawie własnego doświadczenia i pracy z klientami mówi: „Jeden zaangażowany pracownik potrafi zastąpić czterdziestu słabo zaangażowanych” i „Najtrwalszą innowacją firmy jest innowacja w kulturę organizacyjną”.

Mariusz Orzelski - Team Coach, Business Coach, Transformation Facilitator, Organizational Designer

Mariusz Orzelski

Przez ponad 20 lat doświadczeń w domenie IT przeszedł drogę od egzekucji bardzo różnorodnych projektów w złożonych organizacjach poprzez projekty innowacyjne i startupy - do uwalniania potencjału zespołów, liderów i całych organizacji. Pracował w wielu branżach i realizował projekty dla uznanych marek jak: Orange, Citibank, PZU, Kredyt Bank, pwc, Sodexo, Bank BPH, inodev, PARP, Microsoft, Viacom, Roche.


Bada metody oraz projektuje sesje facylitacji strategicznej dla wspólnego wypracowania wizji, strategii, celów OKR i rozwiązywania problemów organizacyjnych czy tzw. 'lessons learned'. Angażuje zespoły dla wzrostu, transformacji i innowacji dzięki procesowi facylitacji: discovery - design - delivery. Zafascynowany partycypacyjnymi metodami zarządzania, samo-organizacji i adaptacyjnemu podejściu od wielu lat pomaga zespołom zyskać świetność, a organizacjom dostarczyć wspaniałe produkty na rynek.

Mateusz Żeromski - trener agile i scrum, team coach

Mateusz Żeromski

Trener, praktyk, praktyk biznesu, od roku 2000 w branży IT, brał udział w ponad 10 startupach – od webmastera do prezesa firmy oraz inwestora. 

Wierzy w to, że każdy zespół mógłby pracować lepiej. Zasady Scrum i wartości Agile są jasną i pewną drogą do zbudowania skutecznego i efektywnego zespołu.

Scrum traktuje jako techniczną implementację turkusu. Proste i jasne zasady, którymi można tworzyć zdrowe środowisko pracy, nastawione na zwięszkanie przychodów poprzez tworzenie tego co potrzebuje Klient.

Praca opartej na prawdzie, szczerości i uczciwości podczas ktorej tworzy się tylko wartosciowe rzeczy dla interesariuszy.

Mateusz jest pomysłodawcą i współtwórcą ecoScrum. Metoda ecoScrum, jest  kompletnym system samozarządzania dla organizacji z wykorzystaniem metod zwinnych i Scrum.

ecoScrum inspiruje pracowników do zaangażowania w realizację celów biznesowych firmy i daje narzędzia dla szybszego i łatwiejszego podejmowania decyzji.

Artur Szmiłyk - coach biznesowy, wieloletni menadżer zespołów produkcyjnych i jakościowych

Artur Szmiłyk

Coach biznesowy, doświadczony praktyk zarządzania w produkcji, jakości i konstrukcji, zwolennik „ludzkiego” podejścia do współpracy międzyludzkiej, budowania i utrzymywaniu trwałych relacji opartych na uczciwości, odpowiedzialności, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Propagator nowoczesnych metod zarządzania i transformacji kultur organizacyjnych. 19 lat doświadczenia zawodowego w budowaniu, kierowaniu i rozwijaniu zespołów konstrukcyjnych, jakościowych, magazynowych i produkcyjnych w międzynarodowych organizacjach.


Tworzył i współtworzył interdyscyplinarne i interkulturowe zespoły analiz i rozwiązywania problemów w branży automotive, skutecznie i pozytywnie wpływając na trwałe zmiany w procesach. Tworzył i koordynował współpracę koncernowych zespołów łącznikowych oraz działalność zespołów naprawczych w porozumieniu z Klientami krajowymi i zagranicznymi (m.in. w Niemczech, Austrii, Holandii, Szwecji, Finlandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich).

Grzegorz Zawiłowski - ecoCoach

Grzegorz Zawiłowski

Psycholog, certyfikowany coach MLC, Akredytowany superwizor Izby Coachingu, trener, psychoterapeuta. 

Coachingiem zajmuje się od 2009 r. Specjalizuje się w pracy z klientami będącymi na zawodowym bądź życiowym "zakręcie", radzeniu sobie z konfliktami i budowaniu współpracy w zespołach. 

Uwielbia dzielić się wiedzą. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego (Psychologia zarządzania personelem, Coaching w organizacji) i Uniwersytetu SWPS (Stosowana psychologia społeczna, Psychologia sprzedaży i marketingu).

Projektuje szkolenia z coachingowego stylu zarządzania i kompetencji menedżerskich, wystąpień publicznych, skutecznego komunikowania się w zespołach i wiele innych. Twórca autorskiej metody radzenia sobie z nieśmiałością. Współtwórca projektu zrozumsiebie.pl 

Istotnym elementem w jego życiu zawodowym jest dbanie o wysokie standardy coachingu w Polsce. Stara się aktywnie działać w tym kierunku, prowadząc superwizje, pisząc publikacje i szkoląc coachów. 

Instruktor żeglarstwa, wdraża metody coachingowe w szkoleniu żeglarzy.

Karolina Daniluk - Coach, manager sprzedaży, trener.

Karolina Daniluk

Ponad 10-cioletnie doświadczenie w branży Hotelarsko-Restauracyjno-Eventowej, w tym 7-letnie na
stanowiskach kierowniczych. Duże doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych i operacyjnych w hotelach sieciowych ((Leisureplex Hotel Group, Qubus Hotel Management, Dobry Hotel), a także w obiektach niezależnych.

Od 2015 roku jako Business Development Advisor (HoReCa) prowadzi szkolenia, procesy coachingowe, zajmuje się doradztwem, audytami, wsparciem zmiany oraz opracowywaniem strategii.

Autorka narzędzi wspomagających proces sprzedaży w segmencie MICE.

Karolina dla współpracy z klientami stosuje sprawdzone i przetestowane narzędzia i metody coachingowe które zdobyła w trakcie szkoleń, studiów oraz własnej pracy zawodowej oraz współpracy z klientami coachingowymi. Specjalność coachingowa i trenerska: Zarządzanie z elementami coachingu, Skuteczna komunikacja, Zarządzanie talentami i kompetencjami w zespole, Obsługa klienta, Zarządzanie sprzedażą, Zarządzanie zespołem sprzedażowym, 

Karolina skończyła studia podyplomowe, kursy i szkolenia z zakresu coachingu, w tym program jest członkiem pierwszej grupy #ecoCoachCommunity – Business Coaching OPEN w ecoCoach®.

Zrealizowała procesy coachingowe i rozwojowe m.in. dla: 

Hotele i restauracje: Qubus Hotel Management Sp. z o.o. (szkolenia wewnętrzne), Hotel Grand Cru**** w Gdańsku, Natura Mazur - Resort & Conference Warchały***, Folwark Ńemino na Kaszubach, „Godding” w Sopocie, „Narodowa” w Warszawie, „Borowa Ciotka” w Gdyni, „Roda” w Przodkowie

Pozostałe firmy: „Excellent Q” w Gdańsku, Majka Reinchardt Sp. z o.o. Glincz, „k&m project” w Warszawie, Trip4Share Sp. z o.o. w Gdańsku

Nasze wartości - Zasady ecoCoachingu

Jesteśmy oddani w osiąganiu sukcesu w trzech kluczowych wartościach: Cel, Ludzie i Zysk. Wypełniamy nasz Cel poprzez prowadzenie sesji coachingowych, transformacji do turkusowych organizacji, szkoleń oraz wprowadzania innowacji do środowiska Klienta. Cenimy Ludzi którzy przyczyniają się do tworzenia wartości którą dajemy jako firma światu. Tworzymy wspólnie otwarte środowisko pracy, w którym każdy może liczyć na wsparcie, rozwój osobisty, zawodowy i duchowy. Tworzymy Zysk dzięki naszym usługom, produktom i zadowolonym Klientom. Zyski następnie dzielimy między siebie, dzielimy się ze społeczeństwem oraz przeznaczamy na charetatywne i ekologiczne cele.

1

Każdy człowiek i firma ma ogromny potencjał i zasoby, które może wykorzystać, aby usprawnić swoje działanie i wyniki – w to zawsze wierzymy, dlatego wspieramy w ich odkrywaniu i rozwijaniu.

2

Nasza firma istnieje dzięki naszym Klientom, dlatego Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. W procesie coachingowym natomiast coach i Klient coachingu są równorzędnymi parterami.

3

Najwyższa możliwa szybkość reakcji na potrzeby Klienta to nasz obowiązek.

4

Na potrzeby Klienta staramy się odpowiadać zawsze: „Tak, możemy!

5

Tworzymy turkusową organizację opierającą się na samo-zarządzaniu, pełni człowieczeństwa oraz ewolucyjnym celu. W naszej organizacji głos każdego współpracownika i ecoCoacha jest równie ważny. Wspólnie dążymy do bardziej harmonijnego, głębszego i szczęśliwszego życia.

6

Od EGO Do ECO: uświadamiamy sobie i Klientom że "nie jesteśmy samotną wyspą na oceanie" - każde nasze i Klienta działanie dzisiaj ma niewyobrażalny wpływ na niego, na jego firmę, na społeczność, na naturę i na cały świat już jutro.

7

Ufamy naszej i naszych Klientów intuicji.

8

Chcemy, aby świat wokół nas stał się lepszy, dlatego działamy rozsądnie i uczciwie w trosce o siebie, o klienta jak i o otoczenie.

9

Dostrzegamy i pomagamy klientom zauważyć aspekt ECO, czyli aspekt natury i ekosystemu. Natura sobie poradzi bez człowieka, człowiek bez natury nie.

10

Zawsze dbamy o etykę i "ekologię celu" w naszej pracy. Metodami caochingowymi pomagamy realizować cele naszych klientów, transformować do turkusowych organizacji lub wdrażać Układ Solarny.

Nasza Misja

Naszą misją jest stworzenie ekosystemu zapewniającego zdrowie i holistyczny rozwój ludziom i organizacjom.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest stworzenie globalnej sieci coachów biznesowych, executive coachów oraz coachów wspierających rozwój ludzi oraz organizacji. 

Pomagamy tworzyć lepszy świat skupiając się na potrzebach klienta oraz tworząc innowacje w dziedzinach zarządzania, rozwijania biznesu, przedsiębiorczości, rozwoju organizacji, przywództwa, coachingu, edukacji, kreatywności oraz komunikacji.

Dołącz do Zespołu

Czy nasza wizja i wartości jest Ci bliska?
Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? A może chcesz stać się ekspertem? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, który chce znać i stosować coaching dla swojego rozwoju oraz rozwoju swojego zespołu? Może jesteś menedżerem, inżynierem, sprzedawcą, trenerem, coachem lub psychologiem? A może konsultantem lub przedsiębiorcą?
A może jednak ekspertem od sprzedaży, marketingu lub zarządzania?

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

To jest najlepszy czas na rozwinięcie kompetencji coachingowych. "Bycie dobrym coachem" - to kluczowa kompetencja menedżerska zgodnie z najnowszym, ogólnoświatowym badaniem menedżerów w Google Inc. Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej o tym badaniu.

Jeśli do tego jesteś uczciwy, lubisz się rozwijać oraz pomagać w rozwoju innym, wygląda więc na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Zapraszamy do ecoCoach i do społeczności #ecoCoachCommunity.

Zapraszamy na stronę www.ecocoachcommunity.pl. Tu zapiszesz się do najbliższej grupy, najskuteczniejszej i pierwszej w Polsce szkoły coachingu biznesowego i executie coachingu. Z nami skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego lub executive coacha, nauczysz się coachingu, rozwiniesz swój zespół, staniesz się członkiem społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Dzięki tej innowacyjnej usłudze połączysz szkołę coachingu, z akredytacją w zawodzie coacha, skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego, pozyskasz klientów oraz zaczniesz zarabiać swoje pierwsze solidne pieniądze na coachingu rozwijając przedsiębiorców, liderów, biznesy oraz całe organizacje.

Nie czekaj!

Wejdź na

www.ecoCoachCommunity.pl

i zarejestruj się już dzisiaj do najbliższej grupy w społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców, liderów. Może już wkrótce dołączysz do szybko rosnącego zespołu ecoCoach i zaczniesz z nami osiągać kolejne nasze sukcesy!